Connect with us

Etkinlikler

Grundfos iSOLUTIONS Günleri’ne ilgi büyüktü

Yayın Tarihi:

on

Grundfos iSOLUTIONS Günleri’nde, sektörden 700’ün üzerinde kişi Grunfos’u ziyaret etti.

Pompa sistemleri sektörünün öncü firmalarından olan Grundfos, Gebze KOCAELİ’deki Tesislerinde 22-27 Mayıs tarihleri arasında “Demand Grundfos iSOLUTIONS” (Grundfos iSOLUTIONS İSTEYİN) sloganı ile beş gün süren bir etkinlik düzenledi. Bina Teknolojileri, Endüstriyel Uygulamalar, Su ve Atıksu Çözümleri gibi çeşitli iş kollarına hitap eden etkinlik boyunca 700’ün üzerinde kişi Grundfos`u ziyaret etti.

DSC_4123

Gerçekleştirilen etkinlik boyunca sabah saatleri seminer programına ayrılırken Grundfos Danimarka ve Türkiye ekibinden konuşmacılara ek olarak konuk konuşmacılar da katılımcılara sektördeki yenilikler hakkında sunumlar yaptılar. “iSOLUTIONS” tanıtım sunumuna ek olarak radyant soğutma sistemleri, yeşil binalar, ticari ve endüstriyel tesislerde sulu yangın söndürme sistemleri, dozaj/dezenfeksiyon ve atık su çözümleri konulu seminerler dinleyicilerin de yüksek katılım sergilediği önemli bir tecrübe paylaşım platformuna dönüştü. Öğleden sonra üretim alanında kurulan fuar ile uygulamaları izleme ve sektör yetkilileri ile sohbet etme imkanı bulan katılımcılar ısıtma, soğutma, basınçlandırma ve yangın uygulamaları, su temini, su arıtma, hijyenik pompa sistemleri, su ve atık su çözümleri, pompa etüdü, servis ve kontrol sistemleri konularını ele alan stantları gezdiler.

Fuar alanında yapılan ve eğlenceli filmlerle desteklenen kısa teknik sunumlar da katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi ve daha sonra ziyaretçiler için düzenlenen Grundfos Türkiye fabrika turu yoğun ilgi gördü. Oldukça verimli geçen program, akşamüstü Grundfos seminer salonunda Ekonomi Profesörü Asaf Savaş Akat’ın yaptığı “2014 Türkiye Ekonomisi – Riskler ve Fırsatlar” konulu sunum ile devam etti ve gün Crowne Plaza İstanbul Asia Otel’deki şık ve keyifli bir gala yemeği ile sonlandırıldı.

Yoğun bir ilginin gözlendiği ve hayli olumlu geri bildirimin alındığı etkinlikle ilgili olarak katılımcılar, sergi alanından oldukça etkilendiklerini ve sabahki sunumların, özellikle de mevcut sistemleri daha akıllı hale getirmek için geliştirilen yeni teknolojilerle ilgili paylaşımların, oldukça ilgi çekici ve faydalı olduğunu bildirdiler.

Grundfos Türkiye Satış Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Çağlar Şakaklı, etkinlikle ilgili düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Enerji verimliliğinin ön planda olduğu günümüzde Grundfos olarak kendi tecrübemizi müşterimizin talepleri ve akıllı pompalar ile birleştiriyoruz. Bu üç önemli unsur birleştiğinde gerçek çözüm ortaklığı oluşuyor ve Grundfos olarak bu yaklaşımı “iSOLUTIONS” ya da “Akıllı Çözümler” şeklinde ifade ediyoruz. Bildiğimiz gibi pompa verimi genel sistem verimliliğine önemli katkı sağlıyor ancak bir pompa tedarikçisinin sistemin ve genel talebin tamamını göz önüne alarak konuya bütün olarak yaklaşabilmesi çok önemli. Sektörümüzde daima fark yaratmayı ilke edinen bir firma olarak da bu yaklaşımımızı müşterilerimizle paylaşmak istedik. Daha da güzeli bu paylaşımı evimiz olarak benimsediğimiz şirketimizde yaptık. 5 gün süren etkinliğimiz boyunca 700’ün üzerinde müşterimiz ile evimizi paylaştık ve sektörümüzün gelişimine hep beraber katkıda bulunduk. Önümüzdeki senelerde de benzer etkinliklerimizi sürdüreceğiz.”

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Etkinlikler

43. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 01 – 04 Nisan 2021’de

Yayın Tarihi:

on

Yazar:

İnşaat sektörünün trendlerinin konuşulacağı ve en yeni yapı teknolojileri ve yapı ürünlerinin sergileneceği 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Fuarı, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın tüm ulusal ve uluslararası fuarların 1 Eylül 2020 sonrası döneme ertelenmesine yönelik kararı dikkate alınarak, 01 – 04 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 43. kez düzenlenecek Fuar, planlandığı şekilde katılımcılarını, ziyaretçilerini ve yerli ve yabancı alıcılarını yeni tarihinde ağırlayacak.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’u düzenleyen küresel fuarcılık şirketi Hyve Group’un Bölge Direktörü Kemal Ülgen, katılımcılar, ziyaretçiler ve dernekler başta olmak üzere tüm paydaşlar için faydalı ve verimli bir fuar düzenlenmesinin temel öncelikleri olduğunu vurguladı. Ülgen, şöyle devam etti:

“Küresel çapta yaşanan COVID-19 virüs salgının yayılmasının engellenmesi amacıyla Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığının tüm ulusal ve uluslararası fuarların 1 Eylül 2020 sonrası döneme ertelenmesine yönelik kararı dikkate alınarak, 24 – 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 43. kez düzenlenmesi planlanan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, bu tarihlerde gerçekleşmeyecek; bunun yerine 2021 yılında 01 – 04 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz 43. Yapı Fuarı – TurkeyBuild İstanbul’da, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve sizleri ağırlamayı heyecanla bekliyoruz.”

2019 Yılında 135 Ülkeden 69 Bin’e yakın Ziyaretçi  Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da Buluştu

Balkanlar, BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bölgenin en büyüğü olan, dünyada ise ilk 5’te yer alan Fuar, 4 gün boyunca tüm dünyadan ziyaretçilerini ağırlamak için hazırlıklarına devam ediyor. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile Hyve Group tarafından düzenlenecek olan Fuar, güçlü küresel ağını inşaat sektörüne aktararak yeni iş, ortaklık ve satın alım fırsatları yaratmayı hedefliyor. Turkeybuild İstanbul, sektör stratejisini desteklemek, bilgi alışverişi sağlamak, inovasyonu teşvik etmek ve de yapı sektörünün kamu, özel sektör ve akademik boyutları arasında etkileşim sağlayarak yeni fikirlerin tanıtılmasını sağlamak için iş geliştirmeye yönelik etkinliklerle dolu verimli bir platform sağlıyor. 2019 yılında 135 ülkeden toplam 68.738 kişinin ziyaret ettiği Fuar’da 12 farklı ülkeden 555 kuruluş katılımcı olarak yer almıştı.

Devamını Oku

Etkinlikler

Tüm Dünyadan Önce İlk Kez Türkiye’de!

Yayın Tarihi:

on

Yazar:

Alman Devi Deutsche Messe’nin Dijital Etkinlik Platformu;

Connectiondays.com İlk Etkinliği ile 25 Haziran’da Açılıyor!

18 Haziran 2020, İstanbul – Alman Devi Deutsche Messe A.G’nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’nin yeni hizmeti; dijital etkinlik platformu Connectiondays.com ilk dijital etkinlik ve online konferansına 25 Haziran 2020’de başlıyor.

360 derece İmalat sanayiiden, otomotiv endüstrisine, iklimlendirme sektöründen, halı ve zemin kaplamalarına, enerjiden, alüminyum teknolojilerine kadar Avrasya bölgesinde alanında lider B2B ihtisas fuarlarının organizatörü Hannover Fairs Turkey, Haziran ayı itibariyle fiziki fuarlarının yanı sıra yeni markası; Connectiondays.com ile dijital etkinlikler serisinin organizatörü olarak da sektör profesyonellerinin hizmetinde olacak.

Online konferans ve dijital etkinlikler serisinin ilki “Industrial Digitalization Conference” 25 Haziran 2020 Perşembe günü tüm gün boyunca, sektör profesyonellerini connectiondays.com üzerinden biraraya getirecek.

Sektörün Buluşma Noktası  25 Haziran’da, Connectiondays.com’da!

İşletmeler, yeni nesil teknolojilerle nasıl daha rekabetçi hale dönüşebileceklerini, yeni dünya düzenindeki yeni dönemin nasıl olacağını, Hannover Fairs Turkey’in 25 Haziran’da gerçekleştireceği yeni dijital konferansı “ Industrial Digitalization Conference” ta deneyimleme fırsatı bulacaklar. 25 Haziran’da tüm gün boyunca, Karanlık Fabrikalardan, Yapay Zekaya, Artırılmış Gerçeklikten, Sanal Gerçeklik’e, Bulut ve Büyük Veri Yönetimi’nden, Katmanlı Üretime, Dijital İkiz’den Lojistik 4.0’a, Endüstriyel Güvenlik’ten Tedarik Zinciri Yönetimi’ne, 5G Teknolojileri’nden, Akıllı Üretim Çözümleri ve Endüstriyel – Robotik Otomasyonlarına kadar birçok konu sektör profesyonelleri tarafından masaya yatırılacak.

Dijital etkinlik ve konferansların yanı sıra, Advantech, Entek, Festo, Mettler Toledo, Omron, SMC, Thread In Motion, Universal Robots, WIPELOT, CPV, Rockwell Automation, SAN-AI gibi firmaların standlarını ziyaret ederek interaktif görüşmeler de yapabileceğiniz etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz izlemek için online kaydınızı www.connectiondays.com üzerinden yaptırabilirsiniz.

Devamını Oku

Etkinlikler

Tissue World Istanbul’un Yeni Tarihini Kaydedin!

Yayın Tarihi:

on

Yazar:

Tissue World Istanbul Temizlik Kağıdı Endüstrisi Fuarı, 26-28 Ekim 2020 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde (ICC) gerçekleşecek.

25 yılı aşkın süredir, Temizlik Kağıdı sektörünü dünyanın beş farklı noktasında bir araya getiren Tissue World fuar ve konferansı İSTANBUL buluşması olan Tissue World Istanbul Fuarı’nın, sektör paydaşları ile yapılan değerlendirmeler neticesinde 26-28 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmesine karar verildi.

Tissue World Istanbul Fuar Direktörü Esin Aslıhan;” Sektörü etkileyen küresel gelişmeler ışığında, birinci önceliğimiz müşterilerimiz, katılımcılarımız, ortaklarımız, çalışma arkadaşlarımız ve Tissue World İstanbul’a katılan herkes için güvenli bir ortam sağlamak. Bölgesinin temizlik kağıdı sektöründe tek fuarı olan Tissue World İstanbul’un geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ziyaretçilerinin %40’ının uluslararası alıcılardan oluşmasını bekliyoruz. Bu nedenle fuar tarihlerini değiştirmenin tüm katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin yararına olduğuna inanıyoruz. Bu süreçte, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün rehberliğini izlemeye ve önerilerini uygulamaya da devam ediyoruz. Biz Tissue World İstanbul ekibi ve Informa Markets olarak tüm önlemlerimizi alıyor ve hazırlıklarımızı titizlikle yürütüyoruz Tüm sektör paydaşlarımız ile 26-28 Ekim’de Istanbul Kongre Merkezi’nde buluşmayı heyecanla bekliyoruz.”dedi.

Tissue World Istanbul Fuarı ile ilgili detaylı bilgi için fuar websitesini ziyaret edebilir veya Tissue World Istanbul Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

https://www.tissueworld.com/istanbul/tr/home.html

tissueworldistanbul@informa.com

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com