Connect with us

Banyo Lavabo Wc

Geberit CleanLine ile banyodan eve yayılan hijyen

Yayın Tarihi:

on

Sağlıklı bir yaşam sürmek için yaşadığımız ortamların, özellikle de banyomuzun temiz ve hijyenik olması çok önemli. İçeriye girdiğinizde tertemiz kokan ve ferahlığıyla hijyeni hissettiren bir banyo ise herkesin hayali. Bu hayale ulaşmada kilit rol oynayan Geberit; banyoları yenilikçi çözümlerle buluşturmaya devam ediyor. Geberit mühendisleri tarafından banyolardaki hijyen problemi için özel olarak tasarlanan CleanLine Duş Kanalları, kolay temizlenmesiyle de konforlu bir hijyen deneyimini kullanıcısına sunuyor.

Banyoların en büyük dezavantajı olan hijyen problemini tek bir noktadan çözen Geberit CleanLine Duş Kanalları, kir ve bakterilerin duş alanında birikmesine engel oluyor.

Deliksiz yüzeyi sayesinde kir birikimini engelleyerek banyolarda hijyenin manifestosunu yeniden yazan CleanLine, kolayca çıkarılabilen saç tutucu tarağının yanı sıra diğer büyük parçaları etkili şekilde tutarak duşlarda sıkça yaşanan tıkanma sorununu önlüyor. Gizli kenar ve köşeleri ortadan kaldırarak her türlü bakterinin oluşumunu önleyen Geberit CleanLine Duş Kanalları, kolayca temizlenebilme özelliği ile kullanıcısına büyük kolaylık sağlıyor. İsteğe göre duvar kenarına da yerleştirilebilen duş kanalının paslanmaz çelik kapağı, duş alanının ölçüsüne uygun olarak kesilebiliyor. Ön montajlı izolasyon bezi ise sızdırmazlığı sağlıyor.

Montaj ve sızdırmazlık teknolojisine sahip CleanLine Duş Kanalları için Geberit, tüm standart zeminlerde kolay ve güvenli montajı garanti ediyor.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin ve web portallarının editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com