Connect with us

Basınçlı Kap ve Kazan

Erensan makine ve kazan sektörünün “altın markası”

Yayın Tarihi:

on

Türkiye İtibar Akademisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Türkiye çapında yaptığı Ekonomiye Fayda Endeksi (EFE) sonuçlarına göre; Basınçlı Kap Sektörü’nün ülkemizdeki öncü markası Erensan, kazan ve makine sektöründen derecelendirmeye girmeyi başaran ve altın ligde yer alan tek marka oldu.

Araştırma sonuçlarını değerlendiren Erensan Genel Müdürü Efkan Çeviker, “Şirketlerin birçok alanda fark yaratan performans alanlarını değerlendiren EFE raporu başta itibar, güvenilirlik sosyal fayda ve performans olmak üzere birçok alanda en iyileri ortaya çıkardı.  Kamuoyu nezdinde ülke ekonomisine ve topluma sağladığımız faydanın Basınçlı Kap ve Kazan Sektörü gibi niş bir alanda yer almamıza rağmen bu denli olumlu şekilde görülmesi bizi ayrıca mutlu etti” dedi.

Sonuçlar kamuoyu tarafından takdir gördüğümüzün en önemli kanıtıdır diye ekleyen Çeviker, “60 yıla yaklaşan tecrübesiyle, endüstri ve dünyadaki sembol yapıların ısıtma sistemlerinde tercih ettiği marka olan Erensan’ın EFE’de altın ligde yer alması, ürün, hizmet, yönetim anlayışı ve topluma sağladığı sosyal faydanın kamuoyu tarafından da takdir gördüğünün en önemli kanıtıdır” diye konuştu.

Makine sektöründen tek marka

Türkiye çapında yapılan Ekonomiye Fayda Endeksi (EFE) sonuçlarına göre Basınçlı Kap ve Kazan Sektörü’nün en önemli markalarından Erensan hem kendi sektöründen hem de makine sektöründen derecelendirmeye giren tek marka oldu.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com