Connect with us

Dernekler ve İlgili Kurumlar

ARMATÜR Derneği 2021 yılına 6 yeni üyeyle giriş yaptı

Yayın Tarihi:

on

ARMATÜR Derneği’nin 38. Yönetim Kurulu Toplantısı 11 Şubat 2021 tarihinde ARMATÜR Derneği Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda alınan karara istinaden ARMATÜR Derneği’ne katılan en son üye firmalar şunlar oldu:

  • ACESER Pres Döküm Su Armatürleri İml. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
  • ATABAY İmalat İthalat İhracat ve Pazarlama Ltd. Şti.
  • DİPFA Su Armatürleri Sanayi ve Ticaret
  • TOPSAN Musluk Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
  • MUSLUKSAN Armatür San. Tic. A.Ş.; ve
  • PNÖSAN Pnömatik & Hidrolik & Buhar Tek. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Böylelikle ARMATÜR Derneği’nin üye sayısı 2021 yılı Şubat ayı itibarıyla 43’e ulaştı.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin ve web portallarının editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Dernekler ve İlgili Kurumlar

ARMATÜR Derneği LATAM Ticaret Heyeti Açılış Toplantısı 11 Şubat’ta gerçekleştirildi

Yayın Tarihi:

on

ARMATÜR Derneği tarafından, “ARMATÜR Online Meetings” konsepti ile düzenlenen ilk organizasyon olan Latin Amerika Online Ticaret Heyeti’nin Açılış Toplantısı, 11 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle hayata geçirilen ve online heyetin lansmanı niteliğinde olan etkinlikte ARMATÜR Derneği Başkanı Gökhan TURHAN tarafından yapılan açılış konuşmasını takiben, T.C. Bogota Ticaret Müşaviri Türker KOCAMIŞ ve BMT Market Research firması yetkilisi Dominika BRYNDAL da konuk konuşmacı olarak Kolombiya ve diğer Latin Amerika ülkeleri ile ilgili temel ve armatür sektörlerinin durumuna ilişkin bilgileri içeren birer sunum gerçekleştirdiler.

8-12 Mart 2021 tarihleri arasında yapılması planlanan LATAM Heyeti kapsamında ARMATÜR Derneği üyesi olan katılımcı Türk şirketleri, 10’un üzerinde farklı Latin Amerika ülkesinden birçok potansiyel alıcı firma ile online görüşmeler gerçekleştirerek bu yeni ihracat pazarında kendilerine çeşitli iş ortaklıkları tesis edecekler.

Devamını Oku

Dernekler ve İlgili Kurumlar

Pompa vana sektörünün gücüne güç katacak iş birliği

Yayın Tarihi:

on

Armatür, valf, musluk, tesisat ekipmanları ve vana sanayiinin çatı örgütü Armatür Derneği ile sektörün teknik ve spesifik yayını Pompa Vana ve Sistemleri Dergisi, sektörün gelişimine ve iletişimine katkı sağlamak amacıyla iş birliği kararı aldı.

Armatür, Valf, Musluk, Tesisat Ekipmanları ve Vana Sanayicileri Derneği, sektörün ortak sesi olmak ve iş olanaklarını artırmak için faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Bu kapsamda daha geniş kitlelere ulaşmak ve iletişimin gücünden daha fazla yararlanmak isteyen Armatür Derneği, Pompa Vana ve Sistemleri Dergisi ile iş birliğine gitti. Armatür Derneği’nin sektörel araştırmaları ve duyurularına katkı sunacak olan Pompa Vana Dergisi, Türk sanayisinin ve pompa-vana sektörlerinin gelişimine destek olmaya yönelik çalışmalarına yeni iş birlikleriyle devam ediyor.

Akışkan Transferi Hakkında Her Şey

2013 yılından bu yana aralıksız olarak yayınlanan ve her ay pompa vana üreticileri başta olmak üzere akışkan transferi iş kollarındaki profesyonellere ulaşan Pompa Vana ve Sistemleri Dergisi, hem sektörel iletişime hem de bilgi paylaşımı yoluyla teknik gelişmeye katkı sunmayı amaçlıyor. Sektörün önde gelen firmalarından profesyonellerin yazı çalışmalarıyla destek verdiği yayın, satın almacılar, tasarım mühendisleri, bakım-onarım uzmanları, kalite sistem yöneticileri, proje amirleri, mali işler analiz uzmanları ve inşaat mühendisleri başta olmak üzere geniş bir okur profiline sahip. Akışkanın olduğu tüm sektörlerde ilgi duyulan bir yayın olan Pompa Vana Dergisi’nde her ay pompa, vana, aktüatör, bağlantı elemanları, borular, elektrik motorları, hidroforlar, hidrolik-pnömatik, sızdırmazlık elemanları, tesisat armatürleri ve cihazları ile bakım-onarım başta olmak üzere pek çok farklı konuda teknik incelemeler ve sektörden son haberler yer alıyor.

“Endüstriyel Pazar İletişimi”nde 10. Yıl

2011 yılında bu yana endüstriyel pazar iletişimi alanında faaliyet gösteren Moneta Medya Grubu, Türkiye’de ekipman alanında spesifik yayıncılığın öncüsü konumunda. Pompa Vana Dergisi’nin yanı sıra 10 yıldır aralıksız yayınlanan Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergisi ve 2014 yılından bu yana yayında olan Rüzgar Enerjisi Dergisi’yle farklı sektörlere hizmet sunan Moneta Medya Grubu, basılı yayınların yanı sıra mikro web siteleri ve diğer dijital enstrümanlarla geleneksel medya ile dijital medyayı başarıyla harmanlayan bir çalışma tarzı benimsiyor. Farklı sektörlere hitap eden web portallarıyla 30.000’in üzerindeki geniş bir okur profiline sahip olan Moneta Medya Grubu, Sektörel Yayıncılar Derneği üyesi ve yönetim kurulu temsilcisi konumunda. Sektörel yayıncılık alanındaki bilgi ve birikimini dijital pazarlama alanına da taşıyan Moneta, sosyal medya yönetimi, e-mail marketing, web sayfası hazırlanması, reklam ve ilan tasarım desteği gibi pek çok farklı alanda, 360° Dijital Pazarlama hizmeti sunuyor.

Devamını Oku

Dernekler ve İlgili Kurumlar

ARMATÜR Derneği, sektör raporu için anket çalışması düzenliyor

Yayın Tarihi:

on

ARMATÜR Derneği, İstanbul Sanayi Odası (İSO) iş birliği ile armatür sektörünü doğru bir şekilde tanımlamak, büyüklüğünü tespit etmek, konumunu güçlendirmek, ülke ekonomisine katkılarını ve ihracat potansiyelini ortaya koymak amacıyla Ernst & Young (EY) Parthenon danışmanlık firması ile birlikte ciddi bir çalışma yürütüyor.

Bu süreç içerisinde, projenin ikinci aşaması olarak EY firmasıyla birlikte bir Armatür Sektörü Anketi çalışması hazırlandı ve armatür sektöründeki firmalar ile paylaşımı gerçekleştirildi.

Armatür Sektörü Anketi’ne katılım ve katkı sağlamak için tıklayınız:

https://s.surveyplanet.com/Dge-krBKA

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com