Connect with us

Banyo Sıhhi Tesisat Ürünleri ve Fitingsler

HL’den duş çözümleri – bariyersiz bir yaşam keyfi

Yayın Tarihi:

on

 

 

Türkiye distribütörlüğü, 1999 yılından beri Gelişim Teknik A.Ş. firması tarafından yapılan HL markası, 1950 yılında Leopold Hutterer ve Viktor Lechner tarafından Avusturya’da kuruldu. Ürün gamındaki süzgeçler, sifonlar ve pis su çekvalfleri ile kaliteli, yenilikçi ürün politikası, aynı zamanda müşterilerinin isteklerini hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirme arzusu, HL firmasının en önde gelen işletme filozofisi olduğundan: Düzgün akışı HL sağlar.

 

Marka bünyesinde bulunan benzersiz birçok ürünüyle kullanıcılarının taleplerini karşılayabilmektedir. Özellikle dünyada ilk ve tek olan, susuz da kalsa kokuyu %100 engelleyebilen patentli “Primus” koku fermatürü ile göze çarpmaktadır.

Bununla birlikte son zamanlarda HL’nin öne çıkan ürünlerinden olan HL531 Primus Line ve HL53 In/Floor Lineer süzgeç, bariyersiz ve kendini gösteren avantajları ile dikkat çekmektedir. Bariyersiz bir banyo seçimi için şimdiye kadar ki en büyük sebep, rahat ve düz zeminli bir duş imkanı sağlanmasıdır. Ancak bunun yanı sıra, bu ürünler birçok avantajı da beraberinde getirmektedir: Düz zeminli olan bu duşlar, yeni ve eski binalar için, bazı standart duşlarda olmayan, optik yer tasarrufu sağlar ve birçok seçenek sunar. İsteğe göre verilebilen şekiller ve seramikte bitmek bilmeyen çeşitlilik ile başlayan seçenek imkanları bunlara basit birer örnektir. Yüzey veya kenardaki nokta-/lineer drenaj ile benzersiz fırsatlar yaratır. Bu modern ve çağdaş duş çözümünün profesyonel montajı da oldukça kolaydır.

 

 

HL531 Primus-Line tasarlanırken yeni nesil duş alanlarının çeşitli yönleri düşünülmüştür. Basit ve hızlı montajı sayesinde size zamandan tasarruf sağlamaktadır. Yüksekliği sadece 79 mm’dir. Bütün uzunluklara uygun lineer süzgeç, gövdenin kesilmesi ile boyu kısaltılabilir (60 cm’den 120 cm’ye kadar). Uzatılması da mümkündür. Primus® – Koku fermatürü, patentli HL-Drenaj teknolojisi ile ÖNORM B2501 standardına göre susuz da kalsa koku yapmaz. Paslanmaz çelik çerçeveli, kapaklı ve montaj korumalı tam bir üründür. Düz yüzeyi sayesinde hijyenik bir yapıya sahiptir. Kumaş dokulu folyesi ile güvenli su yalıtımı imkanı sağlar. Çıkarılabilir koku fermatürü ile atık su borusuna ulaşımı oldukça kolaydır.

HL53 In/Floor Lineer süzgeç, kolay temizliği, özel tasarımı ve enine dizayn edilen eğimi ile kusursuz drenaj imkanı sunmaktadır. Düz yüzeye uygun ve açık olan su drenajı, kolay temizliği garanti eder. Koku fermatürü, pisliği toplar, çıkarılabilir ve kolay temizlenir. Uzunluğu ayarlanabilir. Kolay montaj ve pratik su yalıtımı; Lineer süzgeç, su yalıtım seviyesi üzerinde fayanslar ile birlikte döşenir. İzolasyon takımı, sürme su yalıtımları için esnek kullanıma sahip olup, ÖNORM B 3407 standartlarına uygundur. Küçük bir bastırma ile süzgeç gövdesine sabitlenir. Yapıya uygun, değişken ayarlanabilir çıkışa sahiptir. Ayrı olarak paketlenmiş olan izolasyon takımı, şap döşenirken rahatsız etmez, su yalıtımı döşenene kadar temiz kalır ve buruşmaz.

 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin ve web portallarının editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku

Trendler

Pompa Vana ve Sistemleri Dergisi - Pump Valve and Systems Magazine sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et