[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”6940″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]AEMOT Motorları alanında ihtisas sahibi olmuş, Türkiye’nin en önemli elektrik motoru imalatçılarından biridir. Firmamızın üretimi Aksaray’da olup 28.000 m kapalı alanda, 63 tip gövdeden 315 tip gövde büyüklüğüne kadar, 0.12 kW – 200 kW güç değerleri arasında 2-4-6-8-12 kutuplu AC trifaze elektrik motorları üretimi gerçekleştirmektedir.

Geniş ürün yelpazesine sahip standart ürün tiplerinin yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda mekanik ve elektriksel ölçüleri farklı olabilen özel nitelikli elektrik motorları da üretilmektedir.

TS EN 60034 – 1, ISO 9001:2009 Kalite Sistem Belgesi ve TSE tarafından belgelendirilmiş olan AEMOT Motorlarının kullanımı ülke sanayisinin birçok alanında yer almaktadır. Özellikle imal edilen el tezgâhları, vinç, CNC tezgâhlar, hava ve su pompaları, hidrofor, redüktör, brülör, havalandırma sistemleri, kompresör gibi harekete ihtiyaç duyan tüm sanayi ürünlerde kullanılmakta ve böylelikle madencilik, mermer, yem, değirmen, tekstil, havalandırma, ahşap, gıda, ambalaj, ısıtma ve soğutma, inşaat vb. birçok önemli imalat ve endüstri kollarına hitap etmektedir.

Geçmişten günümüze doğru baktığımızda kurulduğu 1983 yılında Siemens firması ile yapılan patent anlaşması vasıtasıyla üretim sürecine başlayan firmanın, yüksek kalitede ürünler imal etme potansiyeli, AEMOT markasının yurt içinde ve yurt dışında portföyünün oluşmasında ve yayılmasında önemli ölçüde zemin teşkil etmektedir.

Bugün ise Altuntaş Grup, AEMOT Motorları‘nı bünyesine katarak AEMOT Motorları markası ile tam kapasite üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. AEMOT Motorları olarak sanayi sektörü içerisinde var olma politikasını üç ana başlık altında toplamaktadır;

  • Eğitimli ve deneyimli personeli ile kusursuz ürün ve hizmet kalitesi
  • Teknoloji ve yeniliklere entegrasyon
  • Zamanında ve hatasız teslim

Bu özellikleri ile AEMOT ürünleri yurt içerisindeki yetkili bayileri aracılığıyla bir çok noktaya ulaşmakta, yurt dışında ise ağırlıklı olarak Almanya, Avusturya, Hollanda ve diğer Avrupa ülkelerinin yanı sıra Ortadoğu ve Afrika ülkelerine de önemli ölçüde ihraç edilmektedir.

AEMOT tüm üretim ve hizmet aşamalarında “kalite ve müşteri memnuniyeti” odaklı çalışma prensibini titizlikle yürütmektedir. AEMOT “sorumlu sanayici” vasfına sahip bir kuruluş olmayı kendisine ilke edinmiştir. İnsana yaptığı yatırım, esnek ve dinamik yapılanması, üstün ürün ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir.[/vc_column_text][vc_cta h2=”İletişim:”]4. Levent Sanayi Mah. Lalegül Sok. No: 7 Studio Levent D:31
Kağıthane / İSTANBUL Tel: + 90 332 345 31 45-46 E-mail: istanbul@aemot.com.tr[/vc_cta][vc_gmaps link=”#E-8_JTNDaWZyYW1lJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZ29vZ2xlLmNvbSUyRm1hcHMlMkZlbWJlZCUzRnBiJTNEJTIxMW0xOCUyMTFtMTIlMjExbTMlMjExZDMxMzMuNjcxOTkzMTk3MjI5JTIxMmQzMy45OTU2NDMzMTU2ODgyMiUyMTNkMzguMjQwNzE3OTc5Njc3MjglMjEybTMlMjExZjAlMjEyZjAlMjEzZjAlMjEzbTIlMjExaTEwMjQlMjEyaTc2OCUyMTRmMTMuMSUyMTNtMyUyMTFtMiUyMTFzMHgxNGQ2NjhjNzdhZmNlOWRkJTI1M0EweDQzZTk3MTc0MWRjOTg0ZDElMjEyc0FFTU9UJTJCRWxlY3RyaWMlMkJNb3RvcnMlMjE1ZTAlMjEzbTIlMjExc2VuJTIxMnN0ciUyMTR2MTU2NDQ4OTkwNjYwMSUyMTVtMiUyMTFzZW4lMjEyc3RyJTIyJTIwd2lkdGglM0QlMjI2MDAlMjIlMjBoZWlnaHQlM0QlMjI0NTAlMjIlMjBmcmFtZWJvcmRlciUzRCUyMjAlMjIlMjBzdHlsZSUzRCUyMmJvcmRlciUzQTAlMjIlMjBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4lM0UlM0MlMkZpZnJhbWUlM0U=”][vc_gallery type=”nivo” interval=”3″ source=”external_link” external_img_size=”full” custom_srcs=”#E-8_aHR0cHMlM0ElMkYlMkZndWNha3RhcmltLmNvbSUyRndwLWNvbnRlbnQlMkZ1cGxvYWRzJTJGMjAxOSUyRjA3JTJGYWVtb3QyLTE1MHgxNTAuanBnJTJDaHR0cHMlM0ElMkYlMkZndWNha3RhcmltLmNvbSUyRndwLWNvbnRlbnQlMkZ1cGxvYWRzJTJGMjAxOSUyRjA3JTJGYWVtb3QzLTE1MHgxNTAuanBnJTJDaHR0cHMlM0ElMkYlMkZndWNha3RhcmltLmNvbSUyRndwLWNvbnRlbnQlMkZ1cGxvYWRzJTJGMjAxOSUyRjA3JTJGYWVtb3QxLTE1MHgxNTAuanBn”][/vc_column][/vc_row]